InsaatHaberleri

NEW BALANCE SPORDA GİYİLİR Mİ?

Bazı ayakkabılar çizgileriyle, kalitesiyle ve çok yönlülüğü ile tanınmaktadır. Klasik bir spor ayakkabı markası olmasına rağmen, New Balance markasını da bu tanımlamaya yerleştirebiliriz. Çünkü son zamanlarda tarzı ve renkleri ile dikkatleri üzerinde toplayan marka günlük kullanımda da aktif olarak tercih edilmektedir. Peki ama New balance sporda giyilir mi? Bu sorunun cevabını birlikte arayalım…

New Balance ve Spor

Evet, New Balance kadın başta olmak üzere tüm çeşitleri spor için üretilmektedir. Günlük yürüyüşler, koşular, ağır antrenmanlar ve spor müsabakalarında aktif olarak kullanabilirsiniz. Tabi ki, tüm spor müsabakalarında olduğu gibi tercih edilen ayakkabı seçeneklerinin de farklı olması gerektiği unutulmamalıdır. Bu konuda uzun süreli kullanım ve ayaklarda sanki “yok gibi” olması nedeniyle tercih edilir.

Markanın en genel özelliklerinden bahsedecek olursak; konfor, teknoloji ve dayanıklılığı sayabiliriz. Tabi ki son dönemlerde modayı yakından takip ediyor olması nedeniyle çeşitliliği de ilk sıralara ilave etmek yanlış olmayacaktır. Öncelikle bu markanın kaliteli malzeme kullandığını belirtmek istiyoruz Özel taban teknolojisine sahip olması nedeniyle son derece aktif bir şekilde kullanılmaktadır.

Kullanıcılara rahatlık ve stili bir arada sunan bir ayakkabı olarak öne çıkmaktadır. Bu sebeple günlük hayatta, spor yaparken, görüşmelerinize katılırken rahatlıkla bu ayakkabıyı tercih edebilirsiniz.

Moda Trendlerini Yakından Takip Ediyor

Hiç şüphesiz, New Balance ayrıcalıklı yapısı ile moda trendlerini de çok yakından takip ediyor. Bu ayakkabı çoğunlukla son dönemlerde sokak modasını, spor çizgilerle harmanlıyor. Aynı zamanda spor bir görünüme sahip olmak isteyenler için, günlük stil trendlerini yansıtan pek çok çizgisi de bulunmaktadır. Peki ama New Balance en fazla hangi spor için uygundur?

Bu soruya tek bir yanıt vermek mümkün değildir. Yalnız genel özelliklerine göz attığımız da bu ayakkabının en fazla koşu, yürüyüş ve hafif tempo sporlar için uygun olduğunu söyleyebiliriz. Çok hafif olması, rahat bir tabana sahip olması ve uzun ömürlü olması nedeniyle yürüyüş yapan kişiler tarafından tercih edilirler. Biraz daha ağır ve profesyonel spor yapan kişiler tarafından da tercih edilen bir ayakkabı olduğunu belirtmek istiyoruz.

Dekorasyon, Rehber, Haber

75
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@insaathaber.com.tr

insaathaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Haber Sitesi firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.