InsaatHaberleri

VOOPOO ARGUS P1 POD KOLAYCA KURULUM

Voopoo Argus P1

Voopoo Argus P1 adlı yeni pod sistemiyle pod sistemleri pazarına güçlü bir giriş yaptı. Argus P1, kompakt tasarımı, güçlü performansı ve uzun ömürlü piliyle dikkat çekiyor. Bu makalede, Voopoo Argus P1'in özellikleri, artıları ve eksileri ve genel olarak nasıl bir deneyim sunduğu hakkında ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

 • Kompakt ve Hafif Tasarım: Argus P1, yalnızca 25 mm genişliğe, 100 mm yüksekliğe ve 30 mm kalınlığa sahip olan kompakt ve hafif bir tasarıma sahiptir. Bu sayede, cebinize veya çantanıza kolayca sığdırabilirsiniz.
 • Güçlü Performans: Argus P1, 80 watt'a kadar güç çıkışı sunan GENE.AI 1.2 çipsetiyle çalışıyor. Bu sayede, farklı e-likitler ve atomizerlerle uyumlu olarak yüksek performans sağlayabiliyor.
 • Uzun Ömürlü Pil: Argus P1, 2000 mAh kapasiteli dahili bir pile sahip. Bu pil, tek bir şarjla yaklaşık bir günlük kullanım ömrü sunabiliyor. Ayrıca, cihaz hızlı şarj özelliğini destekliyor, böylece kısa sürede pili doldurabilirsiniz.
 • Çeşitli Modlar: Argus P1 kartuş, farklı vaping deneyimleri sunmak için çeşitli modlar sunuyor. Bunlar arasında güç modu, sıcaklık kontrol modu ve Bypass modu bulunuyor.
 • Renkli Ekran: Argus P1, ayarlarınızı kolayca görebileceğiniz ve değiştirebileceğiniz 0,96 inçlik renkli bir ekrana sahip.
 • Kompakt ve Hafif Tasarım: Argus P1'in kompakt ve hafif tasarımı, onu her yere yanınızda taşımak için ideal hale getiriyor.
 • Güçlü Performans: Argus P1, 80 watt'a kadar güç çıkışı sunan GENE.AI 1.2 çipsetiyle çalışıyor. Bu sayede, farklı e-likitler ve atomizerlerle uyumlu olarak yüksek performans sağlayabiliyor.
 • Uzun Ömürlü Pil: Argus P1'in 2000 mAh kapasiteli dahili pili, tek bir şarjla yaklaşık bir günlük kullanım ömrü sunabiliyor.
 • Çeşitli Modlar: Argus P1, farklı vaping deneyimleri sunmak için çeşitli modlar sunuyor. Bunlar arasında güç modu, sıcaklık kontrol modu ve Bypass modu bulunuyor.
 • Renkli Ekran: Argus P1, ayarlarınızı kolayca görebileceğiniz ve değiştirebileceğiniz 0,96 inçlik renkli bir ekrana sahip.
 • Küçük Atomizer Kapasitesi: Argus P1'in atomizer kapasitesi yalnızca 2 ml'dir. Voopoo ITO Coil Bu, sıklıkla e-likit doldurmanız gerekebileceği anlamına gelmektedir.
 • Harici Pil Desteği Yok: Argus P1, harici pil desteği sunmuyor. Bu nedenle, pil ömrü bittiğinde cihazı şarj etmek zorundasınız.

Genel Olarak

Voopoo Türkiye Argus P1, kompakt tasarımı, güçlü performansı ve uzun ömürlü piliyle pod sistemleri pazarında öne çıkan bir cihazdır. Kompakt boyutları ve Hafif yapısı sayesinde her yere yanınızda taşıyabilirsiniz. Güçlü performansı ile farklı e-likitler ve atomizerlerle uyumlu olarak yüksek performans sağlayabiliyor.Uzun ömürlü pili sayesinde de tek bir şarjla yaklaşık bir günlük kullanım ömrü sunabiliyor. Argus P1'in eksileri arasında küçük atomizer kapasitesi ve harici pil desteğinin olmaması yer alıyor. Ancak, bu dezavantajlara rağmen Argus P1, genel olarak pod sistemleri pazarında iyi bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Dekorasyon, Rehber, Haber

18
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@insaathaber.com.tr

insaathaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları K Haber firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.