InsaatHaberleri

YENİDEN REFAH PARTİSİ HACILAR İLÇE BAŞKANI KURTULUŞ YILDIRIM VE BAŞKAN ADAYI BÜNYAMİN GEÇGİL, SKM BAŞKANI MUKADDİM ENGİN İLE İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

Yeniden Refah Partisi Hacılar İlçe Başkanı Kurtuluş YILDIRIM, Belediye Başkan Adayı Bünyamin GEÇGİL, SKM Başkanı Mukaddim ENGİN ve beraberindeki teşkilat üyeleri, yerel seçimlere yönelik önemli bir istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıda, Başkan Adayı Bünyamin GEÇGİL, Milli Görüş Belediyeceliğinin Hacılarda yeniden canlanması ve Refahlı günlerin tekrar yaşatılması hedefiyle göreve talip olduklarını ifade etti. Katılımcılar arasında gerçekleşen karşılıklı fikir alışverişi ve istişarelerde, Hacılar ilçesinin potansiyeli ve ihtiyaçlarına dair önemli görüşmeler yapıldı.

Başkan Adayı GEÇGİL, "Hacılar'ı daha yaşanabilir, daha huzurlu ve daha refah bir ilçe haline getirmek için çalışacağız. Milli Görüş Belediyeceliğinin izinde, birlikte hareket ederek Hacılar'ı daha ileriye taşıyacağımıza inanıyorum" dedi.

Yeniden Refah Partisi Hacılar İlçe Başkanı YILDIRIM ise, teşkilat olarak bir araya gelerek ortak hedeflere odaklandıklarını belirterek, "Hacılar'ın gerçekten hak ettiği hizmetleri alabilmesi için el birliğiyle çalışacağız. Yerel yönetimlerimizle birlikte Hacılar'ı daha güzel yarınlara taşıyacağımıza olan inancımız tamdır" şeklinde konuştu.

Toplantı, gelecek süreçte yapılacak çalışmalar için temel bir dayanışma ve işbirliği platformu oluşturarak sona erdi.

Dekorasyon, Rehber, Haber

37
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@insaathaber.com.tr

insaathaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları HT Bilişim firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.