InsaatHaberleri

PARTNER STRATEGY: İNOVASYON VE TAKIM RUHUYLA SEKTÖRDE LİDERLİK

 

İstanbul merkezli gayrimenkul danışmanlık firması Partner Strategy (PS), Türkiye'nin en büyük geliştiricilerine danışmanlık hizmeti sunarak sektörde öncü konumunu güçlendiriyor. Kurulduğu günden bu yana geçen beş yılda, PS takım ruhu ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla dikkat çekiyor.

PS, kurucuları Seçkin Soydan ve Barış Özen Fındıklı tarafından yönetiliyor. Firma, İstanbul'un yanı sıra Bodrum, Konya ve Antalya'da da faaliyet gösteriyor ve 30'dan fazla danışmanıyla 11'den fazla projede hizmet veriyor.

Firmanın fark yaratan yaklaşımı, sektörde eksik olan takım ruhunu oluşturması ve müşteri odaklı süreçleriyle öne çıkıyor. PS, birinci el, ikinci el, kurumsal gayrimenkul danışmanlığı, start-up danışmanlığı gibi farklı alanlarda uzmanlaşmış ekipleriyle hizmet sunuyor.

Kurumsal gayrimenkul danışmanlığı alanında sunduğu yeni ürünle de dikkat çeken PS, değerli kurumlara özel danışmanlık hizmeti sunarak sektördeki liderliğini pekiştiriyor.

Firma, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ve sürekli olarak kendini geliştirmeyi hedefliyor. PS'nin başarısı, inovasyon ve takım ruhuyla şekillenen bir başarı hikayesi olarak öne çıkıyor.

Dekorasyon, Rehber, Haber

42
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@insaathaber.com.tr

insaathaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları fancycat medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.