InsaatHaberleri

YAPIMCILAR CİHAN DEVRAN VE MEDET DOLAŞ, 2024 YILINDA BEŞ SİNEMA FİLMİ VE İKİ TV PROGRAMI İÇİN ORTAKLIK KURDU

İş adamı ve medya sektörünün önde gelen isimleri Cihan Devran ve Medet Dolaş, 2024 yılı için büyük bir işbirliğine imza attı. Devran ve Dolaş, beş sinema filmi ve iki televizyon programı için ortaklık sözleşmesi imzaladılar.

Cihan Devran, sponsorluk ve yapımcılık alanında geniş bir deneyime sahipken, Medet Dolaş ise dört sinema filmi yapımcılığı yapmış ve 13 yıldır ulusal kanallara birçok projeye imza atmıştı.

 

Yapımcılar, 2024 yılı için üç gerçek hikayeden esinlenen iki komedi filmi de dahil olmak üzere toplam beş sinema filmi üzerinde çalışmalarını sürdürüyorlar. Ayrıca, iki farklı televizyon programı için de hazırlıklarını tamamladılar.

 

Projenin ilk adımlarının Mart ayı sonunda atılması planlanıyor. Yapımcılar, yaptıkları ortaklıkla sadece işbirliği yapmadıklarını, aynı zamanda medya sektöründe birbirlerine destek olacakları bir abi kardeşlik ilişkisi kurduklarını belirtiyorlar.

Yapımcılar, projelerinin başarılı olacağına olan inançlarını dile getirirken, sektöre yeni ve heyecan verici içerikler sunmayı amaçladıklarını vurguluyorlar.

Dekorasyon, Rehber, Haber

40
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@insaathaber.com.tr

insaathaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları fancycat medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.