InsaatHaberleri

ARAKLI KALECİK MAHALLESİ MUHTAR ADAYI ETHEM HASANDAYIOĞLU, KALECİK MAHALLESİ VE ARAKLI TRABZON HAKKINDA

Araklı Kalecik Mahallesi Muhtar Adayı Ethem Hasandayıoğlu

Ethem Hasandayıoğlu, Araklı ilçesinin Kalecik mahallesi için muhtar adayı oldu. Hasandayıoğlu, mahallenin sorunlarını çözmek ve mahalle sakinlerinin yaşam kalitesini yükseltmek için aday olduğunu söyledi.

Hasandayıoğlu, yaptığı açıklamada, "Kalecik mahallemizin sorunlarını biliyorum. Mahalle sakinlerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini de biliyorum. Bu sorunları çözmek ve mahalle sakinlerimizin yaşam kalitesini yükseltmek için aday oldum" dedi.

Hasandayıoğlu, mahallenin en önemli sorunlarının başında altyapı eksiklikleri geldiğini söyledi. Hasandayıoğlu, "Mahallemizde kanalizasyon şebekesi yok. Yollarımız bozuk. Su şebekemiz yetersiz. Bu sorunları çözmek için çalışacağım" dedi.

Hasandayıoğlu, ayrıca mahallede eğitim ve sağlık hizmetlerinin de yetersiz olduğunu söyledi. Hasandayıoğlu, "Mahallemizde okul yok. Sağlık ocağımız yok. Bu hizmetleri mahallemize kazandırmak için çalışacağım" dedi.

Hasandayıoğlu, mahalle sakinlerine çağrıda bulunarak, "Sizlerin desteğiyle mahallemizin sorunlarını çözeceğiz. Mahallemizi daha yaşanabilir bir yer haline getireceğiz" dedi.

Dekorasyon, Rehber, Haber

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@insaathaber.com.tr

insaathaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Haber Sitesi firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.