InsaatHaberleri

MERT DEMİRCİ

MERT DEMİRCİ
YÜKSELİŞE DEVAM EDİYOR!

Başarılı oyuncu MERT DEMİRCİ yükselişine devam ediyor.

Kızılcık Şerbeti dizisi ile tanınan ve binlerce izleyici tarafından Doğa (SILA TÜRKOĞLU) ile partner olsun isteklerine rağmen ; biranda ATEŞ KUŞLARI dizisinde Selim karakterine hayat vermeye başlayan MERT DEMİRCİ dizide Ayça ve Sultan karakterlerinin partnerleri olmuştu.

Birçok izleyici tarafından çok beğenilen ve kendine hayran bırakan başarılı oyuncu MERT DEMİRCİ , sadece oyunculuğu ile değil yakışıklılığı ile de birçok kızın yeni starı oldu.

2024 YILINA BOMBA GİBİ GİRİŞ YAPAN MERT DEMİRCİ KAÇ YAŞINDA VE NERELİ?

2024 yılında KIZILCIK ŞERBETİ ile giriş yapan ve şimdiler de ATEŞ KUŞLARINDA Selim karakterine hayat veren MERT DEMİRCİ 1996 yılında İstanbulda doğdu.

Genç yaşında umut vaad eden başarılı oyuncu MERT DEMİRCİ şimdiden geleceğin starları arasında gösteriliyor.

MAGAZİN EVRENİ OLARAK MERT DEMİRCİİLE RÖPORTAJ

MAGAZİN EVRENİ;Oyunculuğa nasıl başladın ?

MERT DEMİRCİ ; Arkadaşlarım ve çevremde ki tanıdığım insanların beni teşvik etmesi ile atıldım oyunculuk hayatına.Sonrasında eğitim almaya karar verdim ve bana iyi hissettirdiğini bu işi yaparken zevk aldığımı fark ettim daha sonrada hedefler edinip bu hedeflere koşmaya başladım.

MAGAZİN EVRENİ;Oyuncululukta hedefin ne ?

MERT DEMİRCİ ;Hedefim çok yönlü bir oyuncu olmak ve izleyicilere Mert bu projede rol alıyorsa mutlaka izlenir dedirtebilmek.İsmi olan yıllar sonrada kendimden bahsettirdiğim bir oyuncu olup çok güzel projelerde çok başarılı işler yapmak istiyorum.

MAGAZİN EVRENİ;Kendini 1 yıl sonra ve 5 yıl sonra nerede görüyorsun ?

 

 

MERT DEMİRCİ ;Öncelikle 1 yıl sonrada gelişmeye aç olacağım 5 yıl sonrada gelişmeye aç olacağım bu yüzden 1 yıl sonra evet Mert artık birşeyleri başarmaya başlıyorsun diyeceğim bir noktada olmak istiyorum 5 yıl sonrada evet Mert başardın ve başarmayada devam edeceksin diyebileceğim bir noktada olmak isterim.İsmimi sadece Türkiyede değil tüm dünyada duyurmayı hedefliyorum.

MAGAZİN EVRENİ;Oyunculukta sana en çok yok gösteren ve destek verenler kim ya da kimler ?

MERT DEMİRCİ ;Öncelikle ailem olmak üzere tüm arkadaş çevrem ve yakınlarım bu konuda bana gerçekten çok destek oldular onlara çok teşekkür ediyorum.Fakat destekte dahil olmak üzere benim bu yolda önümü gerçekten açan ve yol gösterip bana çok güzel fırsatlar sunan başta Azim Şengül ve Elif Göktepeye sonrasında da İlk projemde büyük yardımı dokunan Cast D. Evrim Kaynak , Cast D.Bahri Şamiloğlu ve bana bu şansı veren değerli yönetmenlerim Bülent İşbilen,Benal Tairi,Gökhan Ayiz,Yıldız Aşanboğa ve ilk projemde bana şans veren Hakan Kıvavaç’a çok teşekkür ediyorum.

MAGAZİN EVRENİ;Kendi hayatından bahseder misin , hatta en çok da oyunculuk dısında neler yapıyorsun ?

MERT DEMİRCİ ;Ben istanbulda doğup büyüdüm ve etrafımda hep güzel insanlar biriktirdim.Bunun haricinde de hayatı çok heyecanlı yaşamayı seven ve sürekli yeni şeyler,dolu aksiyonlar yaşamayı seven birisi oldum.Spor,Off road,kış sporları,yaz sporları,binicilik,dövüş sporları ve silah atışları ile ilgileniyorum

Dekorasyon, Rehber, Haber

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@insaathaber.com.tr

insaathaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ekodijitalim firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.