InsaatHaberleri

ORDER MASTER, ANKARA BAHÇELİEVLER'DE SİPARİŞ DENEYİMİNE YENİLİK GETİRİYOR!"

Ankara'nın Bahçelievler bölgesinde hizmet veren Order Master, İsmail Şahin ve Tolga Sümer liderliğinde, müşterilere modern bir deneyim sunan QR menü ve sipariş sistemiyle öne çıkıyor. Order Master'ın online platformu  https://ordermaster.net/tr/ kullanıcılara pratik ve etkileşimli bir sipariş deneyimi sunuyor.

*QR Menü ve Sipariş Sistemiyle Teknoloji Harikası:*
Order Master, İsmail Şahin ve Tolga Sümer'in yönetiminde, ordermaster.net üzerinden müşterilere sunduğu QR menü ve sipariş sistemi ile teknolojiyi lezzetle buluşturuyor. Müşteriler, masa başında veya dışarıda mobil cihazları aracılığıyla hızlı ve pratik bir şekilde sipariş verebiliyorlar.

http://ordermaster.net/tr/ Üzerinden Geniş Ürün Yelpazesi:*
Firmanın online platformu ordermaster.net, zengin ve çeşitli menüsüyle dikkat çekiyor. İsterseniz kahvaltıdan akşam yemeğine, öğle atıştırmalıklarından içecek seçeneklerine kadar geniş bir ürün yelpazesi, kullanıcılarına zevklerine uygun seçenekler sunuyor.

*İsmail Şahin ve Tolga Sümer'in İlkeleri:*
Firma sahipleri İsmail Şahin ve Tolga Sümer, Order Master'ın temel prensiplerini şu sözlerle açıklıyor: "Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve onların sipariş deneyimini kolaylaştırmak için teknolojiyi kullanıyoruz. ordermaster.net üzerinden sunduğumuz geniş ürün yelpazesi ve pratik sipariş sistemi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmamıza yardımcı oluyor."

Order Master, İsmail Şahin ve Tolga Sümer liderliğinde, bahçelievlerdeki şubesinde sunduğu modern ve teknolojik yaklaşımla Ankara'da yeme içme sektöründe fark yaratmaya devam ediyor. Müşterilere konforlu ve hızlı bir sipariş deneyimi sunan Order Master, ordermaster.net üzerinden herkesi lezzet dolu bir yolculuğa davet ediyor .http://ordermaster.net/tr/

Dekorasyon, Rehber, Haber

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@insaathaber.com.tr

insaathaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Alfa Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.