InsaatHaberleri

METEHAN KILIÇ KİMDİR? HAKKINDA BİLİNENLER, ÇALIŞMA ALANLARI VE DAHA FAZLASI...

Metehan Kılıç Kimdir ? Nerelidir?

Metehan Kılıç, Türk iş insanı ve Allaon Şirketler Grubu'nun kurucusu olarak tanınmaktadır. Medya, yazılım, yatırım, lojistik, ithalat ve ihracat alanlarında faaliyet göstermektedir. Kılıç'ın aslen nereli olduğu ve ailesi hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Ancak, Hatay'da doğduğu ve çocukluk yıllarını bu zengin kültürel mirasa sahip bölgede geçirdiği bilinmektedir.

Eğitim Hayatı ve Kariyeri 

Lisans Eğitimini Akdeniz Üniversitesi'nde Pazarlama bölümünde gören Metehan Kılıç, 2021 yılında Allaon Şirketler Grubu'nu kurmuştur. Şirketi zamanla genişletmiş ve geniş bir sektör yelpazesinde sürdürülebilir, yenilikçi ve kârlı çalışmalar gerçekleştirmiştir. Türk milletine, üreticilere ve emekçilere büyük önem veren Kılıç, şirketi aracılığıyla ihracat sektöründe ülkeye döviz kazandırmayı hedeflemekte ve üretimin gelişmesi ve hammadde sağlanması amacıyla ithalat sektörüne de önem vermektedir.

Medya 

Kişisel yaşamını ne kadar geride tutsa da yaptığı çalışmaların gösterdiği üzere medya gücüne de değer veren Kılıç, ülkemizin ve firmaların tanıtımı, dijital etkinlikler ve haberleşme konularına odaklanmaktadır. Allaon Şirketler Grubu, Metehan Kılıç liderliğinde her geçen gün daha da gelişmekte ve iş dünyasında ki önemli bir konumuyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Dekorasyon, Rehber, Haber

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@insaathaber.com.tr

insaathaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları fancycat medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.