InsaatHaberleri

TÜRKİYE'NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN 10 DİJİTAL MEDYA AJANSI

Türkiye'nin dijital pazarlama sektörü, hızla gelişen teknoloji ve değişen tüketici alışkanlıklarıyla birlikte büyümeye devam ediyor. Bu dinamik ortamda, işletmelerin dijital dünyada var olabilmeleri ve hedef kitlelerine ulaşabilmeleri için güçlü bir dijital varlık stratejisi oluşturulması gerekiyor. İşte bu noktada, sektördeki öncü dijital medya ajansları devreye giriyor. İşletmeler için bir kılavuz niteliğinde olan bu liste, Türkiye'nin en çok tercih edilen dijital medya ajanslarını sizler için sıralıyor.

  1. OZEM Dijital Medya ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti: Sektörde fark yaratan yenilikçi yaklaşımları ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmetleriyle tanınan OZEMMEDYA, dijital pazarlama dünyasında lider konumda yer alıyor. Şirket, SEO, sosyal medya yönetimi, içerik üretimi ve dijital reklamcılık konularında uzmanlaşmış ekibiyle müşterilerine özel çözümler sunarak dijital dünyada öne çıkmalarını sağlıyor.
  2. Anatolia System: Yeni medya alanında kapsamlı çözümler sunan Anatolia System, web yazılım uygulamaları geliştirme, e-ticaret altyapısı çözümleri ile hem sosyal medya yönetimi hem de reklam ve tanıtım hizmetleri sağlamaktadır.
  3. Asmakat Medya: Butik hizmet anlayışıyla öne çıkan Asmakat Medya, pazarlama hedefleri doğrultusunda markalara özgü nitelikli içerik üreten bir ajans olarak biliniyor. Sosyal medya yönetimi, video/fotoğraf prodüksiyonu ve dijital reklam gibi alanlarda hizmet vermektedir.
  4. ASSA Digital & Creative: 360 derece dijital pazarlama hizmetleri sunan ASSA Digital & Creative, veri ve teknoloji odaklı pazarlama stratejileri ile dijital dönüşüm süreçlerinde markalara destek oluyor.
  5. BCWorks Dijital Ajans İstanbul: Topluluklarla birlikte yaşayan bir marka yaratma sürecinde öne çıkan BCWorks, kapsamlı dijital pazarlama hizmetleri sunuyor.
  6. Albert Solino Dijital Pazarlama Ajansı: İşletmelerin dijital dünyadaki başarısını bir sonraki seviyeye taşımayı hedefleyen Albert Solino, organik ve reklam yoluyla web sitenize gelen çevrimiçi müşteri adaylarının tüm potansiyel yolculuklarını analiz ederek hizmet sunuyor.
  7. Digital Kafalar: Sosyal medya yönetimi ve Instagram reklamları konusunda uzmanlaşan Digital Kafalar, markaların sosyal medyada prestij kazanmaları, değer yaratmaları ve bilinirliklerini artırmaları konusunda destek sağlıyor.
  8. Betydesign&drone: İzmir merkezli bu ajans, yılların verdiği tecrübe ile dijital dünyada müşteri ve takipçileri markalara kanalize etme konusunda uzman.
  9. Etic Ajans: İstanbul merkezli Etic Ajans, sosyal medya reklamları ile markaları başarıya ulaştıran projelere imza atıyor.
  10. Version Istanbul İnternet Teknolojileri: Marka yönetimi, kurumsal kimlik tasarımı ve reklamlar konusunda uzman bir ekip tarafından desteklenen Version Istanbul, Ankara merkez

 

Dekorasyon, Rehber, Haber

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@insaathaber.com.tr

insaathaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları News Tanıtım firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.