InsaatHaberleri

TÜRKİYENİN EN BÜYÜK SAĞLIK TURİZMİ AJANSI PEGANOM - PEGANOM.COM

Türkiyenin en büyük Sağlık Turizmi Ajansı PEGANOM - Peganom.com

Peganom sağlık turizmi danışmanlık ajansı olarak Acente, Hastane, Doktor ve Klinik’lere sağlık turizmi alanında Sağlık Turizmi Dijital Pazarlama, Sağlık Turizmi Yetki Belgesi ve Teşvik Danışmanlığı, Sağlık Turizmi SEO, Sağlık Turizmi Web Tasarım ve CRM gibi a’dan z’ye çözümler sunmaktadır.

 

Ayrıca 

Peganom ajans sağlık turizmi akademi eğitimleri ile Türkiye’nin Antalya, İzmir, İstanbul, Ankara, Samsun, Gaziantep gibi bir çok ilinde, kıbrıs, Azerbaycan, Almanya ve Hollanda gibi yurtdışında Hastane, Doktor, Acente, Saç Ekim Merkezleri, Diş Klinikleri Ve Estetik Klinikleri, sağlık turizmi çalışanları ve sağlık turizmine ilgi duyan herkes İçin sağlık turizmi eğitimleri düzenlemektedir.

 

360° SAĞLIK TURİZMİ DİJİTAL PAZARLAMA

Hastane, Klinik, Doktor ve Acenteler’e özel olarak sağlık turizmi odaklı danışmanlık ve dijital pazarlama çözümleri

 

Sağlık Turizmi alanında 10 yılı aşkın tecrubeye sahip olan, bugüne kadar yüzlerce klinik, hastane ve acenteye A’dan Z’ye çözümler sunan ve halen bu hizmetleri vermeye devam eden PEGANOM olarak ileri seviye dijital pazarlama çözümlerimiz ile sağlık turizmi alanında profesyonel sistemler kurarak sektörün gelişmesine katkı sağlayarak müşterilerimizin dünya ile rekabet edebilen firmalar olması için çalışıyoruz.


SAĞLIK TURİZMİ TEŞVİK DANIŞMANLIĞI

Sağlık turizmi hacmi bulunan veya hacim oluşturmak isteyen sağlık turizmi şirketlerinin, Ticaret Bakanlığı’nın vermiş olduğu teşviklerden maksimum seviyede yararlanmalarını sağladığımız hizmetimizdir.


Cem Evren Minaz
Sağlık Turizmi Danışmanı - Sağlık Turizmi Dijital Pazarlama uzmanı

Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi Alımı

Tursab A Grubu Acenta Belgesi – Part-time Personel Desteği Çağrı Merkezi Kurlumu Desteği – Yabancı Dil Sertifikası Desteği Sağlık Tesisleri İçin Yabancı Hasta Kayıt Sistemi Yönetimi

*Part-time Personel Desteği – Yabancı Dil Sertifikası Desteği Teşvik başlangıç: İhracatçı Birliği kaydı Temel Bilgi / Belge Başvurusu Destek Yönetim Sistemi(DYS) kaydı Süreç Yönetimi: Mevzuata uygunluk Dosya hazırlama Dosya başvurusu Başvuru süreç takibi

 

Sağlık Turizmi SEO - SAĞLIK TURİZMİ ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

Hastane, Klinik, Doktor ve Acenteler’e özel olarak sağlık turizmi odaklı global SEO çözümlerimiz.

 

Sağlık turizmi odaklı global Arama Motoru Optimizasyonu çalışmalarımızda SEO Ekibimiz, teknik düzenlemelere başlamadan önce kapsamlı bir araştırma gerçekleştirmektedir. Bu süreçte rakipleriniz ve hedef kitleniz araştırılarak, detaylıca analiz edilir. Araştırma sürecini, teknik ve içerik SEO düzenlemeleri takip etmektedir. SEO ekibimiz tarafından, kapsamlı bir SEO süreci yürütülmektedir.

 

Faydalı Linkler

Sağlık Turizmi ajansı - https://peganom.com/

Sağlık Turizmi - https://peganom.com/saglik-turizmi/

Sağlık Turizmi Dijital Pazarlama - https://peganom.com/saglik-turizmi-dijital-pazarlama/

Sağlık Turizmi Teşvik Danışmanlığı - https://peganom.com/saglik-turizmi-tesvik-danismanligi/ 

Dekorasyon, Rehber, Haber

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@insaathaber.com.tr

insaathaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları fancycat medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.