InsaatHaberleri

BUSE BAYRAKTAR: SPİRİTÜEL DÖNÜŞÜMDE REHBERLİK EDEN BİR YOLCULUK

Buse Bayraktar, eğitim ve danışmanlık hizmetleri veren bir eğitmen, danışman ve yazardır. 11 yıldır Edirne'de yaşayan Bayraktar, Çanakkale kökenlidir. Spiritüalist Hizmetler alanında eğitim ve danışmanlık vermektedir. Bu hizmetler arasında Thetahealing, Jean Adrienne Arınma Sistemi, Numeroloji, Tarot ve Astroloji yer almaktadır. Bayraktar, bu alanlarda çeşitli modüllerde eğitmen ve danışmanlık yapmakta, aynı zamanda motivasyon konuşmaları ve danışan geri dönüşleri üzerine bir kitap yazmıştır. Atölye Farkındalık Akademisi adı altında bir şirket kurarak hizmetlerini sürdürmekte, Edirne'de yüz yüze, diğer şehirlerde ise online olarak danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. 

Thetahealing, kişilerin bilinçaltındaki inanç sistemlerini değiştirerek iyileşme sağlamayı amaçlayan bir enerji çalışması ve şifa yöntemidir. Theta beyin dalgalarına odaklanarak, derin gevşeme ve meditasyon durumunda yapılan bu çalışmalarla bireylerin fiziksel, zihinsel ve ruhsal iyileşmeleri hedeflenir. Ancak Thetahealing'in bilimsel bir dayanağı olduğuna dair sınırlı araştırma bulunmaktadır ve genellikle deneyimsel tanıklıklara dayanır. Seanslar sırasında, uygulayıcılar danışanların negatif inançlarını ve duygusal blokajlarını belirleyerek bunları pozitif yönde değiştirmeye çalışırlar. Thetahealing seansları bireyselleştirilmiş bir yaklaşımla gerçekleştirilir ve çoğunlukla olumlu etkilerle sonuçlanır, ancak belirli yan etkiler veya geçici rahatsızlıklar yaşanabilir. Bu seanslar, yüz yüze veya online olarak, danışanın konumu ve tercihine bağlı olarak gerçekleştirilebilir.

Dekorasyon, Rehber, Haber

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@insaathaber.com.tr

insaathaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Haberim Olsa firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.