InsaatHaberleri

SERHAT EMRE DEMİR İLE İŞ DÜNYASINDA BİR YOLCULUK

-Sayın Serhat Emre Demir Öncelikle Bize kendinizden bahseder misiniz 

-Tabii, merhaba. Ben Beykent Üniversitesi mezunuyum. 19-20 yaşlarından beri e-ticaret ve dijital platformlar üzerinde çalışıyor ve yapay zeka alanında kendimi geliştiriyorum. Bunların yanı sıra, spor yapmayı ve özellikle futbol maçlarını izlemeyi çok seviyorum."

-2020'de interaktif pazaryerleri üzerinden gerçekleştirdiğiniz dropshipping modelli satışlarınızla Türkiye'deki birçok e-ticaret girişimcisine öncülük ettiniz ve büyük gelirler elde ettiniz. Bu konuda neler söylemek istersiniz?

-Bu alandaki deneyimlerim, ticaret ve kariyerime başlarken önemli bir adımdı, özellikle dünya genelinde pandemi nedeniyle iş gücü yavaşlamışken ve ihtiyaçlar artmışken bu fırsatı değerlendirmek önemliydi. Dropshippingi Türkiye'de pazaryerleri üzerinde deneyen ilk insanlardan biri olmak gerçekten mutluluk verici. Bu süreçte, işi yalnız yapmadım; Doğukan Memişoğlu kardeşim de benimle birlikteydi ve birlikte başardık.

-Sizce bireysel mi kurumsal mı işlerde yer almanın önemi nedir? Ayrıca, Acunmedya ile olan bağlantılarınızdan bahseder misiniz?

-En önemli şey tecrübe kazanmaktır; bu sebeple kurumsalda başlamak önemlidir. Tecrübeyi kazandıktan sonra bireyselde devam etmek gerekir. Ben bireyselde başladım, ancak o zamanın şartları gereği pandemiye denk geldik. Kurumsal tecrübesini bana Acunmedya Akademi yaşattı. Verdikleri eğitimler, kurumsal deneyimleri açısından gerçekten şahaneydi. Acunmedya ile olan bağlantılarımı hep koruyacağım; gelişimim açısından hayatımın en önemli bölümlerinden biriydi.

-Bireysel iş yapmaya devam mı etmeyi düşünüyorsunuz, yoksa kurumsal bir yerde mi devam etmek istersiniz?

-Önemli olan yoğun bir tempoda çalışmak ve para kazanmaktır. Dolgun bir maaş karşılığında kurumsal bir yerde devam etmeyi tercih ederim. Ancak, mümkünse hem kurumsal hem de bireysel işleri aynı anda yapmak isterim.

-Neden Fenerbahçeli olduğunuz çevrenizce ve sizi tanıyan herkesçe bilinen bir özellik haline geldi?

-Takımıma olan tutkum ve bağlılığım. Fenerbahçe benim çocukluk aşkım ve gelecek hayalim. Bu tutkuyu ve aidiyeti sevdiklerime ve hayatıma yansıtmak benim kişisel özelliklerimden biri.

-Geleceğinizle ilgili yatırımlarınız biliniyor. Ne tür yatırımlar yapıyorsunuz ve en büyük hayaliniz nedir?

-Yatırımların bazıları risk barındırabilir, bu nedenle bahsetmeyi gerekli görmüyorum. En büyük hayalim ise bir gün Fenerbahçe başkanı olmaktır.

-Katıldığınız için Teşekkürler.

Ben Teşekkür ederim iyi günler dilerim.

Dekorasyon, Rehber, Haber

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@insaathaber.com.tr

insaathaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları fancycat medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.