InsaatHaberleri

METEHAN KILIÇ KİMDİR?

Metehan Kılıç Kimdir?
 
Türk iş insanı ve Allaon Şirketler Grubu kurucusu olarak tanınmaktadır. Medya, yazılım, lojistik, ithalat ve ihracat alanlarında uluslararası çalışmalar yapmaktadır. Aslen nereli olduğu bilinmemekle birlikte Hatay ilinde doğduğu ve çocukluk yıllarını bu zengin kültürel mirasa sahip bölgede geçirdiği bilinmektedir.


Eğitim Hayatı ve Kariyeri;

Lisans Eğitimini Akdeniz Üniversitesi'nde gören Metehan Kılıç, 2021 yılında Allaon Şirketler Grubu'nu kurmuştur. Zamanla genişleyen sektör yelpazesinde inovatif fikirleri ile sürdürülebilir, yenilikçi ve kârlı çalışmalar gerçekleştirmiştir. Yatırımcılarına ve çalışanlarına büyük özen gösteren Allaon Şirketler Grubu, bünyesinide her geçen gün genişletmektedir.


Lojistik, İthalat ve İhracat;

Türk üreticilerine ve emekçilerine büyük önem veren Kılıç, liderliğini sürdürdüğü Allaon Şirketler Grubu bünyesinde bulunan IMEX CENTER aracılığıyla ihracat sektöründe ülkesinin üretim gücünü kullanarak büyük bir döviz akışı kazandırmayı hedeflerken, üretimin gelişmesi ve kârlı hammadde sağlanması amacıyla ithalat sektörüne de büyük önem vermektedir.


Medya & Yazılım;

Özel hayatını her ne kadar kamu için geri planda tutsa da hem geleneksel hem de yeni medya üzerinde yaptığı çalışmaların gösterdiği üzere medya etkinlikleri de Metehan Kılıç'ın önem verdiği çalışma alanları arasında yer almaktadır. Medya sektöründe ki etkinliği  ile Türkiye ve Dünya'dan doğru haberlere erişimi kolaylaştırmak amaçlı bir çok çalışma yapmasının yanı sıra Türkiye'nin tüm özellikleri ve firmaların tanıtımı, dijital etkinlikleri ve marka iletişimleri konusunda da faaliyet gösteren kuruluşlara sahiptir.

Dekorasyon, Rehber, Haber

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@insaathaber.com.tr

insaathaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları fancycat medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.