InsaatHaberleri

DEVA PARTİSİ ADAYINDAN DESTEK ÇAĞRISI


DEVA PARTİSİ ADAYINDAN DESTEK ÇAĞRISI

Deva Partisi  Melikgazi Belediyesi meclis üyesi adayı Bekir ULU seçime bir gün kala yapmış olduğu açıklamada Melikgazi halkından destek istedi .

Deva Partisine Destek Çağrısı
  

Deva Partisi Melikgazi Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Bekir Ulu seçime bir gün kala yapmış olduğu açıklamada Melikgazi halkından destek istedi .

                     

Bekir ULU yaptığı açıklamada "Yaklaşan yerel seçimlerde adayımızın olmadığı ilçede  dostlarımız ve destekçilerimizin buralarda kimi desteklediğimizi sormaları üzerine açıklama yapmam gerekti.

Kayseri Büyükşehir Belediye başkanlığında İbrahim Göz'e , Melikgazi Belediye Başkanlığında Mehmet Ankaralıoğlu'na Belediye Meclis Üyelerimize ve Tüm İlçe ,  İl Genel Meclisi Pusulasında  partimize desteklerinizi bekliyorum.

Pusulalarda yer alan Damla logosunu gördüğünüzde altına Damgayı basmanızı rica ediyorum.

Partimizin adayı olmayan İlçe belediye başkanlığı yarışlarında ise Partimizin adına yakışır şekilde Demokrasi’ye uygun  yaklaşıyoruz ve destekçilerimize kendilerine en yakın adayı desteklemelerini  tavsiye ederek , tercih haklarını kendi iradelerine bırakıyoruz."şeklinde konuştu.

Dekorasyon, Rehber, Haber

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@insaathaber.com.tr

insaathaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları fancycat medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.