InsaatHaberleri

UWELL CROWN X

60W'a kadar ayarlanabilir güç ve 2 bobin direnci seçeneği ile Uwell Crown X, vape'inizi özelleştirmek için muazzam esneklik sağlar. Tatmin edici bir sıcaklık ve dolgun, zengin bir lezzet sunar. Çekiliş inanılmaz derecede pürüzsüz. Gevşek, doğrudan akciğer nefesinden daha sıkı bir kısıtlı akciğer vuruşuna kadar, Crown X takdire şayan bir performans gösterir.

0.3Ω ağ bobini yoğun, lezzetli bulutları çıkarır. 45W'de, oran ve yoğunluk için tatlı noktam. Büyük buhar üretimi isteyenler 60W'a kadar yükseltebilir. 0.6Ω bobin, sıvı tüketimi ve 1500mAh pil konusunda daha yumuşak olan daha soğuk ve yumuşak bir buhar sağlar. Güzel bir kısıtlı DTL çekilişi almak için hava akışını biraz kapatmayı tercih ettim. Pil kapasitesi çoğu için tüm gün kullanım için yeterlidir. Şarj tükendikçe sürekli olarak güç düşer. Uwell Type-C bağlantı noktası üzerinden tam kapasiteye şarj yaklaşık 1 saat sürer.

Doğrudan akciğer vaping için müthiş bir güç sağlayan özellik dolu bir pod modu arayan vapers için Uwell Crown X kartuş, piyasadaki en iyi seçeneklerden biridir. Optimum vape deneyimi için hava akışının ve watt değerinin özelleştirilmesini sağlar.

Lezzet ve buhar üretimi hem 0.3Ω hem de 0.6Ω mesh bobin seçenekleriyle harika. Bobin ömrü şimdiye kadar performansta minimum değişiklikle 3 haftayı aştı.Pil kapasitesi daha yüksek olsa da, ortalama kullanıcılar için bir günün çoğunda dayanması için yeterlidir. Ve hızlı USB-C şarjı, oradaki herhangi bir sınırlamayı dengelemeye yardımcı olur.

Kaliteli malzemelerinden mükemmel performansa ve kullanım kolaylığına kadar Uwell Crown X, olağanüstü bir doğrudan akciğer kapsülü modu için tüm kutuları kontrol eder.

Dekorasyon, Rehber, Haber

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@insaathaber.com.tr

insaathaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları K Haber firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.