InsaatHaberleri

TÜRKİYENİN EN GENİŞ DÖKÜM RADYATÖR KOLEKSİYONU

Türkiye'nin En Geniş Döküm Radyatör Koleksiyonu: Radyatorclub.com

Maxroom 2003 yılından bu yana Türkiye'deki en geniş radyatör koleksiyonlarından birini sunmaktadır. İtalya’nın ve Avrupa’nın önde gelen tasarım ve çelik kolon radyatör üreticilerinden Antrax ve Irsap ile oluşturduğu koleksiyonunu, İngiltere’nin en iyi döküm radyatör üreticileri ile genişletmiştir. Son yıllarda Türkiye’deki üretim ve tasarım kabiliyetinin hızla gelişmesi ile koleksiyonunu büyük oranda millileştirmiştir. Geçen 20 yıl boyunca binlerce mutlu müşteri portföyü ile her geçen gün ürün yelpazesini ve satış ağını büyütmektedir.

Son olarak Radyatorclub.com ile Online Satış Mağazasını hizmete soktu. On binlerce alternatifin bulunduğu Radyatorclub.com ile her boyutta ve renkte döküm, çelik ve alüminyum radyatörlere, havlupanlara, dekoratif radyatörlere ve aksesuarlarına ulaşabilirsiniz.

Decora Nostaljik Desenli Döküm Radyatörler

Decora Desenli döküm radyatörler, geçen iki yüz yıl boyunca popülerliğini korumuş İngiliz ve Amerikan döküm radyatör modellerinin güncellenmiş halidir. Bu radyatörler, odalara zarafet ve karakter katarken aynı zamanda etkili bir ısı dağılımı sağlar. Çok özel desen ve dekorlarla süslenmiş olan Decora Döküm Radyatörler, iç mekanlara benzersiz bir görünüm kazandırır. Ayaklı ve iki kolonlu yapısı ile dar alanlar için idealdirler. Pik döküm malzemeden üretilen bu radyatörler, en az 50 yıl gibi uzun ömre sahiptirler ve bakım gerektirmezler. Desenli döküm radyatörler, evlerden otellere, restoranlardan ofislere kadar geniş bir kullanım alanına sahiptirler ve mekanlara estetik bir değer katarlar.

Üç Kolonlu Floreal Desenli Döküm Radyatörler

Üç kolonlu desenli döküm radyatörler, zarif tasarımı ve desenli görünümüyle odalara benzersiz bir karakter katarlar. Üç sıra kolonlu yapısı, daha fazla yüzey alanı sağlayarak odaları daha hızlı ve homojen bir şekilde ısıtır. Klasik ve modern iç mekan dekorasyonlarına uyum sağlayacak şekilde farklı desen ve renk seçenekleri sunan Floreal desenli döküm radyatörler, çok dayanıklıdır ve en az 50 yıl gibi uzun ömürlüdür ve düşük bakım gerektirirler. Bu özellikleriyle hem estetik bir görünüm sunarlar hem de etkili bir ısıtma çözümü sağlarlar.

Kolonlu Döküm Radyatörler

6 kolonlu döküm radyatörler, hem retro hem klasik hem de modern projeler için idealdir. Şık ve sağlam bir görünüm sunan kolonlu döküm radyatörler, aynı zamanda etkili bir ısıtma çözümü sunar. Mükemmel fiyat / performans oranına sahip bu radyatörler, geniş mekanların ısıtması için ideal olan bu radyatörler, yüksek ısı yayma kapasitesine sahiptirler. Altı sıra kolonlu yapısı, daha fazla ısı yüzeyi ile odaları hızla ve homojen bir şekilde ısıtır. Dayanıklı Pik döküm malzemeden üretilen bu radyatörler, çok uzun ömürlüdür ve düşük bakım gerektirirler. On yılda bir yapılacak ufak bir bakım ile elli yıl üstünde ilk gün ki performansını sürdürürler. Çeşitli renk ve desen seçenekleriyle mekanlara estetik bir dokunuş katarlar. Altı kolonlu döküm radyatörler, hem geleneksel hem de modern iç mekan tasarımlarına mükemmel bir şekilde uyum sağlarlar.

Detaylı bilgi için Radyatorclub.com müşteri hizmetlerimizi 0532 427 11 14 numaralı WhatsApp hattımızdan arayarak veya yazarak ulaşabilirsiniz.

Dekorasyon, Rehber, Haber

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@insaathaber.com.tr

insaathaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları backlink dunyasi firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.