InsaatHaberleri

DÖNER TUTKUNLARININ ADRESİ: MY GEMÜSE DÖNER

Adana'nın lezzet haritasına yeni bir tat ekleniyor! Yeşilyurt Mahallesi İbo Osman Caddesi Murat Apartmanı 179/C adresinde konumlanan My Gemüse Döner, döner tutkunlarına unutulmaz bir lezzet deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

İşletmenin sahipleri  Hakan Tat ve Erkan Hallaçoğlu, Adana'nın döner geleneğine yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.My Gemüse Döner, sağlıklı ve kaliteli malzemelerle hazırladığı dönerleriyle dikkat çekiyor

İşletme,müşterilerine lezzetli ve hijyenik bir ortamda en kaliteli ve lezzetli  hizmet sunmayı amaçlıyor. İşletme, yöresel lezzetleri modern bir yaklaşımla birleştirerek, müşterilerine farklı bir döner deneyimi yaşatmayı hedefliyor.Yenilikçi ve çeşitli menü seçenekleriyle My Gemüse Döner, dönerin yanı sıra salata,lavaş ve içecek gibi alternatiflerle de müşterilerinin beğenisini kazanıyor.

İşletmenin iletişim bilgileri şu şekilde: Adres: Yeşilyurt Mahallesi İbo Osman Caddesi Murat Apartmanı 179/C Seyhan/AdanaMy Gemüse Döner, Adana'nın döner geleneğine yeni bir soluk getirerek, müşterilerine sağlıklı ve lezzetli döner seçenekleri sunan işletme .Hakan TAT VE Erkan HALLAÇOĞLU önderliğinde,şehrin döner tutkunlarının yeni favori adresi olmaya aday.

Dekorasyon, Rehber, Haber

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@insaathaber.com.tr

insaathaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Alfa Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.