InsaatHaberleri

GÜL OTOMOTİV İLE ARACINIZ UZMAN ELLERDE

 

Gül Otomotiv servisi veya tamir atölyesi olarak da bilinen oto servis, araçlar için bakım, onarım ve diğer hizmetleri sağlayan bir tesistir. Bu hizmetler, yağ değişimi, lastik rotasyonu ve fren muayenesi gibi rutin bakım görevlerinin yanı sıra motor arıza tespiti ve şanzıman çalışması gibi daha karmaşık onarımları da içerebilir.

 

Bosch Car Service bünyesinde hizmet veren Gül Otomotiv, araçlarda ortaya çıkabilecek çeşitli sorunları teşhis etme ve çözme konusunda uzmanlığa sahip eğitimli teknisyenleri çalıştırır. Gerekli onarımları gerçekleştirmek ve araçların güvenli ve ideal çalışma koşullarında olmasını sağlamak için özel alet ve ekipmanlar kullanmaktadır.

 

Olası arızaları önlemek, performansını ve uzun ömürlülüğünü korumak için aracınızın bakımını düzenli olarak yaptırmanız önemlidir. Saygın bir oto servis merkezini ziyaret etmek, aracınızın sorunsuz çalışmasını sağlamanıza ve ortaya çıkabilecek sorunları çözmenize yardımcı olabilir. Bu durumda devreye giren Gül otomotiv, Maltepe ve çevresi için oto servis alanında kapısı çalınabilecek en doğru adrestir.

her bütçeye ve ihtiyaca uygun oto servis desteği ile belirli bir marka ve model için uzmanlaşmış hizmet sunarken, özel servisler alanında daha geniş bir yelpazede tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır.

Rutin bakım, onarım hizmetleri, lastik değişimi, emisyon testleri, boya, göçük düzeltme ve kaporta tamiri gibi araçların genel olarak ihtiyaç duyduğu onarım hizmetleri Gül Otomotiv, Bosch Car Service bünyesinde sağlamaktadır.

20 yılı aşkın süre gibi uzun yıllara dayanan tecrübe ve otomotiv sektörüne kazandırdığı faaliyet ve memnuniyet dolu hizmetler ile Gül Otomotiv, tecrübesini müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için kullanmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli teknisyenlerden oluşan kadrosu  ve modern ekipmanlar ile Gül Otomotiv, en son teknoloji donanım altyapısı ile hizmet vermektedir. Tüm hizmetlerinde garantili ve güvenilir hizmet ve yedek parça değişimi fırsatı sunmaktadır. Yine en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

 

Dekorasyon, Rehber, Haber

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@insaathaber.com.tr

insaathaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları News Tanıtım firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.