InsaatHaberleri

ÖZGÜR ÖZEL HABER, CHP HABER VE BELEDİYE HABER HAKKINDA

Özgür Özel'den CHP'ye Belediye Haberleri

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, belediyelerle ilgili son gelişmeleri değerlendirdi. Özel, belediyelerin halka hizmet etme noktasında çok önemli bir işleve sahip olduğunu belirtti.

CHP'li Belediyelerin Başarısı

Özgür Özel Haber, CHP'li belediyelerin son dönemde yaptıkları çalışmalardan övgüyle bahsetti. Özellikle büyükşehir belediyelerinin ulaşım, sağlık ve eğitim alanlarında yaptıkları yatırımlara dikkat çekti.

Özel, "CHP'li belediyelerimiz, halka hizmet etmeyi ilke edinmiş, dürüst ve çalışkan ekipler tarafından yönetiliyor. Bu belediyelerimiz, vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için özveriyle çalışıyor." dedi. CHP Haber

Belediye Yatırımları Devam Edecek

Özgür Özel, CHP'li belediyelerin yatırım çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğini vurguladı. Özel, "Belediyelerimiz, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için planlı ve sistematik bir şekilde çalışıyor. Bu yatırımlar, şehirlerimizin gelişimine ve vatandaşlarımızın refahına katkı sağlayacak." Belediye Haber

Dekorasyon, Rehber, Haber

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@insaathaber.com.tr

insaathaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Haber Sitesi firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.