InsaatHaberleri

ŞİRKET KURMADAN STOKSUZ E TİCARET DÖNEMİ BAŞLADI

ŞİRKET KURMADAN STOKSUZ E TİCARET DÖNEMİ BAŞLADI

Karınca birleşik mağazalar grubu online alışveriş sektöründe lider olma yolunda, Fornium Global ve mağazanolsun ile el ele vererek, perakende sektöründe büyük bir devrim başlatıyor. Fornium Global, teknoloji ve yenilikçi çözümlerle perakende sektörüne yepyeni bir soluk getirirken, Karınca mağazaları da bu devrimin bir parçası olacak.

Fornium Global'in akıllı teknolojileri sayesinde, Karınca mağazalarında alışveriş deneyimi çok daha kolay ve keyifli bir hal alacak. Müşteriler, Fornium'un gelişmiş analiz ve veri yönetim sistemleri sayesinde, ihtiyaçlarına uygun ürünleri hızlıca bulabilecek ve satın alabilecekler. Yani bir bireyin ihtiyaç duyduğu her ürünü ve hizmeti tek çatı altında toplayarak kaliteli. güvenilir, rekabetçi fiyatlarla müşterilerine hizmet vermeyi hedefliyor.

Karınca birleşik mağazalar grubu, Fornium Global'in global vizyonu ile entegre bir şekilde çalışarak, müşterilerine sadece ürünler değil, aynı zamanda yenilikçi ve modern alışveriş deneyimleri sunmayı hedefliyor. Bu işbirliği, perakende sektöründe yeni bir dönemi başlatırken, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyor.

Karınca bireysel mağaza açmak isteyen ve online platformda  kendi markaları ile satış yaparak para kazanmak isteyen herkese, eşi ve benzeri olmayan fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlar şöyle sıralanabilir. Kaynağından vergilendirme modeli ile şirket kurmadan, ürüne sermaye bağlamadan, kargo muhasebe iade gibi işlerle uğraşmadan kendi markaları ile binlerce ürünü ve hizmeti müşterilerine sunabilecekler. Üstelik küçücük bir sermaye ile.
Fornium Global'in teknolojileri ve çözümleriyle buluşturacağı bu işbirliği, perakende sektöründe bir dönüşüm başlatacak gibi görünüyor. Hem müşterilere hem de iş ortaklarına değer katan bu işbirliği, sektördeki rekabeti de artırarak, daha ileriye taşımaya hazırlanıyor.
E-ticaret sektörü giderek büyüyor ve birçok işletme online satış kanallarını kullanarak müşterilerine daha fazla hizmet sunmayı hedefliyor. Ancak stok yönetimi, e-ticaret işletmeleri için sıklıkla karşılaşılan bir sorun olabiliyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak isteyen işletmeler için Karınca Birleşik Mağazalar Grubu, bu konularda oluşan sorunlara çok etkili ve sürdürülebilir bir çözüm sunuyor.

Karınca Birleşik Mağazalar Grubu, geniş ürün yelpazesi ve sağladığı stok entegrasyonu hizmeti sayesinde satıcı mağazaların  stok yönetimiyle uğraşmasına gerek kalmadan e-ticaret yapmalarını sağlıyor. Müşterilerine yüzlerce  tedarikçinin binlerce ürününü tek bir çatı altında sunma imkanı veren Karınca, stoksuz e-ticaret yapmak isteyenler için en avantajlı platform olarak öne çıkıyor.
Karınca'nın sunduğu stok entegrasyonu hizmeti sayesinde satıcı mağazalar, tedarikçilerin stok durumunu anlık olarak takip edebilir ve müşterilerine her zaman güncel ürünler sunabilirler. Ayrıca Karınca'nın hızlı kargo ve ödeme seçenekleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak da mümkün oluyor.

Eğer siz de stoksuz e-ticaret yapmak istİyorsanız ve  kendi MARKANIZ ile KENDİ İŞİNİZİ kurmak istiyorsanız, bu konuda kararlıysanız, Karınca Birleşik Mağazalar Grubu'nun sunduğu avantajları değerlendirebilir ve kolayca 1 günde mağazanızı açarak, YURT İÇİNDE ve YURTDIŞINDA  online satış yapmaya başlayabilirsiniz. Hem stok yönetimiyle uğraşmak istemeyen hem de geniş ürün yelpazesi sunmak isteyen bireyler ve işletmeler  için en ideal çözüm olan Karınca, işletmenizin online satışlarını hızlandırmak ve genişletmek için doğru adres olabilir. Ben de stoksuz e ticaret yapmak istiyorum diyorsanız TIKLAYIN.

Dekorasyon, Rehber, Haber

96
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@insaathaber.com.tr

insaathaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Narda medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.